______________________________ Zbuduj relację z samą sobą - promocja
5.00
(1 Rating)

______________________________ Zbuduj relację z samą sobą – promocja

Uncategorized
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Masz przed sobą najkrótszy kurs świata.

Dlaczego najkrótszy?

Powody są dwa:

1. Metody zawarte w tym kursie są najskuteczniejszymi metodami na świecie. Pierwszy moduł składa się z pracy w transie hipnotycznym, kiedy masz dostęp do swojej podświadomości. Podświadomość zarządza naszym życiem w 95%. Byłoby ogromną stratą nie korzystać z potęgi podświadomości, jeśli myślisz o jakimkolwiek rozwoju osobistym. Okazuje się bowiem, że nie jest ważne to co chcesz, aby wydarzyło się w Twoim życiu, ale to w co wierzysz, że się wydarzy. A wydarzyć może się wszystko czego pragniesz, jeśli tylko kochasz i akceptujesz samą siebie. Dzieki autohipnotycznemu nagraniu zawartemu w pierwszym module masz szansę przekształcić schematy jakie kryją się w Twojej podświadomości w takie, które będą budować najważniejszą relację w Twoim życiu – relację z samą sobą. Drugi natomiast moduł składa się z przekształcenia Twoich myśli, w takie które pomogą Ci stać się kobietą która kocha siebie. Kobietą pewną siebie i swojej wartości. Schemat jest prosty: przekonania jakie nosisz w swojej podświadomości > myśli jakie masz na swój temat > emocje jakie czujesz > zachowania jakie reprezenntujesz w świecie zewnętrznym. Jak więc widzisz te proste dwa elementy mogą zmienić całe Twoje życie – wystraczy, że będziesz je reguralnie stosować.

2. Zapewne niejednokrotnie poznawałaś porady jak pokochać siebie. Brałaś udział w webinarach, czytałaś posty, słuchałaś podcastów, oglądałaś filmiki, może nawet sięgnełaś do literatury i poradników. Twój zasób wiedzy dotyczący miłości własnej może być ogromny. Być może znasz wiele narzędzi. Jest tego tak dużo, że sama się w tym gubisz i nie wiesz jak zacząć. Dlatego ten kurs jest najkrótszy. Może taki być ponieważ składa się z fundamentalnych elementów. Okazuje się bowiem, że to nie ilość „narzędzi, które mamy w swojej skrzynce” odpowiada za sukces, ale ich skuteczność i częstotliwość stosowania jest podstawą gwarantującą sukces.

Show More

Course Content

Moduł 1 – Nagranie autohipnotyczne

  • Wysłuchaj nagrania

Moduł 2 – Praktyka pracy z lustrem

Moduł 3 – Dodatkowe instrukcje

Student Ratings & Reviews

5.0
Total 1 Rating
5
1 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
MG
8 miesięcy temu
Długo zabierałam się samodzielnie do tego kursu. Jednak ostatecznie, przerabiając go kilkukrotnie, mogę śmiało powiedzieć, że to kolejne, fantastyczne nagranie i wsparcie od Kamili. Nie chcę wchodzić w personalne detale, ale mnie wzmocniło - akurat wtedy, kiedy byłam na nie gotowa/otwarta. Bardzo polecam:)