hipnoodchudzanie_2

Hiponoodchudzanie

Jeśli zastanawiasz się, nad kolejną dietą, zmianą jadłospisu, następnymi suplementami, magicznymi tabletkami, aktywnością fizyczną, trenerem personalnym…. To na 95% mogę Ci powiedzieć, że nie zmienisz swojej figury.

Dlaczego?! ????

Bo tak pokazują wyniki badań! 95% diet kończy się efektem jojo lub powrotem do dawnej wagi.

Znasz to? Spirala: dieta – obżarstwo – dieta już długo kręci się w Twoim życiu?

A może jesteś na nieustannej diecie, której rezultatów nie widzisz?

Waga i jedzenie stały się obsesją? Po zjedzeniu czekoladki/ frytek/chipsów/chleba z masłem najpierw czujesz ulgę, a potem wyrzuty sumienia?

Marzysz o tym, by a końcu jeść normalnie. Chcesz po prostu schudnąć „raz na zawsze”. Jesteś gotowa podjąć walkę, o samą siebie i swoją figurę.

Jednak czy dotychczasowe postanowienia o aktywności fizycznej i zdrowym odżywianiu przyniosły efekty? Jak wspomniałam wcześniej – zazwyczaj – nie. ❌

Dzieje się tak dlatego, że problem objadana się nie tyle leży po stronie tego CO jesz, ale w tym DLACZEGO . Przyczyna ukryta jest w głowie, w psychice. Twoim zachowaniem ZALEDWIE w 30% rządzi motywacja i silna wola natomiast podświadomość posiada aż 70% głosów ????

Jak niby chcesz schudnąć skoro jedzenie koi Twój ból, zabija nudę, pozwala uspokoić nerwy i niepokój, wywołuje relaks, szczęście i ekscytację?

Okazuje się, że bardziej niż kolejna dieta pomocna Ci będzie informacja o tym dlaczego odczuwasz potrzebę kompulsywnego objadania się.

A jeśli chcesz szybciej osiągnąć efekty to najlepsza okaże się HIPNOTERAPIA ✨

Uprzedzam jednak, że hipnoterapia jest metodą, która na zawsze zmieni Twoje podejście do jedzenia.

Uświadomisz sobie co kieruje Twoim zachowaniem w kontekście jedzenia. Skutecznie zmienisz swoje nawyki. Nabierzesz obrzydzenia do niektórych potraw. Hipnoterapia to metoda dla osób, które spróbowały już wszystkiego i są zdecydowane NAPRAWDĘ zawalczyć o swoją figurę i dobre samopoczucie.

Co może dać Ci hipnoterapia?

1. SZYBKOŚĆ – W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod terapeutycznych, hipnoterapia działa szybko. Koncentruje się na przyczynie problemu. Zazwyczaj wystarcza 4-5 sesji, aby rozwiązać Twój problem.

2. DOSTĘPNOŚĆ – sesje mogą się odbywać stacjonarnie lub on-line, w wygodnym dla Ciebie terminie.

3. ELASTYCZNOŚĆ – każda sesja dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Pozwala to na uzyskanie optymalnych rezultatów w Twoim życiu.

4. SKUTECZNOŚĆ – W trakcie procesu otrzymujesz bezpośredni dostęp do nieświadomych przyczyn problemu (trudnych emocji, niesprzyjających schematów, myśli automatycznych, hamujących przekonań, starych doświadczeń) i masz szansę skutecznie je modyfikować. Badania pokazują, że hipnoterapia ma 93% skuteczności przy 6 sesjach, a tradycyjna psychoterapia 38% skuteczności przy 600 sesjach. (Źródło: Psychotherapy: Theory Research and Practice, Volume 7, Number 1, Spring, 1970). 

5. PROSTOTA – Jest to najszybsza forma terapii, bo w hipnozie uśpiona zostaje krytyczna i oceniająca część Twojej umysłu. Zamiany zachodzą więc bez wysiłku.

Zapisz się na darmową konsultację