kurs_zbuduj NAJWAŻNIEJSZĄ relację w Twoim życiu

Jak zbudować najważniejszą relację w swoim życiu

RELACJĘ Z SAMĄ SOBĄ

CZY ZDARZA CI SIĘ…

– porównać do innych i poczuć się gorzej?
– rezygnować z własnych marzeń i planów?
– mieć poczucie, że życie to walka i zmaganie się z codziennością?
– krytycznie oceniać siebie?
– zadawać pytania: dlaczego akurat mi się to przydarzyło? co jest ze mną nie tak?

Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale z takimi sytuacjami boryka się 80% naszej populacji. Badania mówią, że właśnie tyle procent ludzi ma zaniżone poczucie własnej wartości i złą relację z samą sobą.

JAKIE TO MA KONSEKWENCJE? ZARAZ CI O TYM OPOWIEM…

Skoro tu jesteś, prawdopodobnie szukasz rozwiązań, czujesz, że coś należałoby zmienić w swoim życiu. Wszyscy trąbią o miłości własnej, dbaniu o siebie, afirmacjach i wizualizacjach. Tylko jak to zrobić?

Jeśli podobnie jest w Twoim przypadku, to pozwól, że zadam Ci pytanie: z kim masz najważniejszą relację w swoim życiu?

Jeśli nie masz pewności, co do odpowiedzi, to… prawdopodobnie jesteś w dobrym miejscu.

Zapewne chcesz czuć się dobrze sama ze sobą, bez obciążeń z przeszłości. Realizować swoje marzenia i cele zawodowe z wysoko podniesioną głową, pewnością siebie i samymi pozytywnymi myślami na swój temat.

CZY WIESZ, ŻE TO CO MYŚLISZ NA SWÓJ TEMAT MA WIĘKSZE ZNACZENIE NIŻ ILORAZ INTELIGENCJI, WYKSZTAŁCENIE CZY ZASOBNOŚĆ PORTFELA?

Dlaczego tak jest?

Nauczyć się możesz praktycznie wszystkiego. Ale co się dzieje kiedy takie emocje jak wstyd, poczucie winy, negatywne zdanie na swój temat powodują, że nie jesteś w stanie wykorzystać nabytej wiedzy w praktyce? Zdominuje Cię strach przed błędami? Złe wspomnienia i  doświadczenia z przeszłości nie pozwolą ruszyć dalej? Lub też lęk przed porażką („przecież i tak mi się nie uda”) spowoduje że w ogóle nie zaczniesz?

Co zatem możesz zrobić?

Spójrz na poniższą listę, a następnie zadaj sobie jeszcze raz pytanie – z kim masz najważniejszą relację w życiu?

1. Ty i tylko Ty jesteś ze sobą 24h/na dobę, do końca życia – miło jest przebywać w dobrym towarzystwie, prawda? A może wolisz towarzystwo krytycznych, osądzających i wymagających osób?
2. Ty i tylko Ty wiesz, co jest w Tobie. Tylko Ty jesteś w stanie zrozumieć o co Ci chodzi. Każdy inny będzie Cię słuchał i próbował (albo i nie) zrozumieć przez pryzmat swoich doświadczeń. Nie będzie więc w stanie zrozumieć NAPRAWDĘ, a co za tym idzie – wesprzeć w sposób idealny. A Ty potrzebujesz zrozumienia i wsparcia, prawda?
3. Chciałabyś aby Twoje relacje – zarówno z najbliższymi osobami jak i relacje zawodowe – były satysfakcjonujące, tak? Więc musisz wiedzieć, że tylko wtedy kiedy kochasz siebie możesz budować satysfakcjonujące relacje z innymi. Dlaczego? Bo działasz wtedy z poziomu dostatku, a nie braku. Nie oczekujesz, że inne osoby załatają dziurę, którą nosisz w sobie. Oni nie potrafią tego zrobić. Jedyną osobą, która ma taką moc jesteś TY.
4. Gdy Twoja relacja z samą sobą jest kiepska wtedy zaczynasz od siebie uciekać. Ale jak uciec przed samą sobą? Domyślasz się? Uciekamy w nałogi, w pracę, w nieodpowiednie towarzystwo, jedzenie, sen, choroby… We wszystko, co ułatwi nam jak najmniejszy kontakt ze sobą. Nie muszę Ci mówić, jakie to przynosi rezultaty?
5. Gdy nie masz dobrej relacji ze sobą szukasz tej namiastki u innych. Uzależniasz swoje poczucie wartości od tego, czy ktoś Cię polubi czy skrytykuje. Nie czujesz się ważna i nie masz fundamentu, na którym możesz budować. Często w poszukiwaniu tego fundamentu trafiamy w krzywdzące, toksyczne relacje. Byle tylko ktoś przy nas był. Byle dał nam poczucie, że jesteśmy ważne, kochane, lubiane…

RELACJA Z SOBĄ JEST TAKA WAŻNA?

TAK! JEST NAJWAŻNIEJSZA!

 

Nazywam się Kamila Grzypek. Na co dzień prowadzę sesje hipnoterapeutyczne oraz szkolenia z zakresu tego co kryje się w najgłębszych częściach naszej świadomości. Podczas setek sesji odkryłam, że wiele nas różni, ale jeszcze więcej łączy. Mamy wszyscy emocje i powiązane z nimi myśli, wszyscy mamy za sobą różne doświadczenia – niektóre są budujące, a inne sabotują naszą wartość.

Zauważyłam, że u podstawy problemów z którymi spotykam się w gabinecie leży brak miłości do samej siebie. Tylko zazwyczaj nie wiemy jak rozpocząć drogę do miłości własnej. A jeśli czegoś nie wiemy, to od tego uciekamy i nawet nie zastanawiamy się, jaki to może mieć negatywny wpływ na życie.

Dlatego też stworzyłam, absolutnie najkrótszy, kurs mający na celu zbudowanie najważniejszej relacji w Twoim życiu – relacji z samą sobą.

Pewnie zastanawiasz się jakie to daje efekty.

W takim razie przeczytaj sama opinie innych uczestników:

Co Ty zyskasz decydując się ten kurs?

Najszybszą drogę do miłości do samej siebie.

Kurs opiera się na technikach autohipnotycznych, tak więc możesz mieć pewność, że będzie to najszybszy i jednocześnie najtrwalszy sposób na zbudowanie wysokiego poczucia własnej wartości. Ponieważ w czasie kursu zmieniasz podświadome schematy, jest oczywiste że zyskujesz najskuteczniejszy sposób na budowanie wspaniałej relacji z samą sobą.

Pomyśl tylko:

1. Gdzie byłabyś gdybyś nie sabotowała swoich marzeń i celów?

2. Jakie problemy, na zawsze, zniknęłyby z Twojego życia, gdybyś zaczęła szanować swoje ciało, czas i emocje?

3. Jak wyglądałoby Twoje życie zawodowe gdybyś czuła się kompetentna i wystarczająca, by z każdym miesiącem rozwijać się coraz bardziej?

4. Jakie miałabyś relacje z bliskimi gdybyś potrafiła budować pełne bliskości i intymności związki?

Zrozum – nie kupujesz jakiegoś tam kursu, ale całkowicie skuteczną receptę na szczęśliwe „jutro”.

Najwspanialsze jednak jest to, że owa recepta nie jest opisem tego co powinnaś zacząć robić – bo przecież to doskonale wiesz. To recepta i lek w jednym. Kurs składa się z absolutnie skutecznego ćwiczenia pratycznego oraz z nagrania autohipnotycznego, w czasie, którego poprzez pracę z Twoją podświadomością możesz całkowicie zmienić to co czujesz na swój temat. Możesz zacząć piękną podróż do miłości do samej siebie.

Życie z akceptacją i szacunkiem do siebie, jest bezcenne.

A najśmieszniejsza w tym wszystkim jest cena kursu, która wynosi zaledwie 79zł. W skali miesiąca to niecałe 3 zł dziennie. Czyli tyle ile kosztuje jeden batonik. Mniej niż kawa w McDonald’s.

Chyba nie chcesz powiedzieć, że tak mało cenisz siebie, aby to było zbyt dużo?

Jestem tak pewna tego produktu i jego wysokiej skuteczności, że daję Ci gwarancję lub zwrot kosztów. Jeśli odsłuchasz to nagranie (w pełnym skupieniu i koncentracji) oraz wykonasz zadania z workbooka i nie poczujesz zmiany w zakresie tego co czujesz sama do siebie zwrócę Ci 100% poniesionych kosztów. Mało tego, dołożę kolejne 100%, a wszystkie Twoje wskazówki wezmę pod uwagę w czasie tworzenia kolejnych kursów.

Może teraz pomyślisz „kupię to później” . Jeśli tak jest to wcale nie jestem zdziwiona. Przecież od dawna odkładasz siebie na później, prawda?

Pytanie więc: jak dużo jeszcze chcesz stracić zanim zaczniesz dbać o najważniejszą relację w Twoim życiu?

Tak więc masz dwie możliwości:

1. Już dzisiaj dołączysz do setek kobiet, które rozpoczęły drogę w stronę miłości do samej siebie. Wybaczysz sobie popełnione w przeszłości błędy. Zaakceptujesz siebie. Zaczniesz budować satysfakcjonujące związki z innymi. Staniesz się kobietą pewną swoich zalet i odważnie realizującą swoje plany.

2. Przejdziesz nad tym, co tutaj przeczytałaś, do porządku dziennego i najzwyczajniej w świecie, zaczniesz kolejny, taki sam dzień.

Decydujesz się na zbudowanie najważniejszej relacji w Twoim życiu – już wiesz, że to relacja z samą sobą. Możesz to zrobić dzięki absolutnie najkrótszemu kursowi

„Jak zbudować najważniejszą relację w swoim życiu – relację z samą sobą”.

Dzięki kursowi:

 • Przestaniesz od siebie uciekać – w nałogi, w pracę, w choroby, sen i w kompulsywne objadanie się,
 • Przestaniesz uzależniać swoje poczucie własnej wartości od tego co o Tobie myślą inni,
 • Zaczniesz unikać toksycznych, krzywdzących relacji,
 • Zbudujesz wysokie poczucie własnej wartości i miłości własnej.
 • Wybaczysz sobie dawno popełnione błędy.
 • Na nowo pokochasz siebie,
 • W codziennej gonitwie zaczniesz, w końcu, znajdywać czas dla siebie i z wielką chęcią będziesz wracać do  zadań z kursu

Praca z kursem nie zajmie Ci więcej niż 35 minut dziennie. Na dodatek nie spędzisz go na myśleniu o swoich niedoskonałościach, ale ponad 28 minut dziennie będziesz mogła  spędzać w głębokim relaksie i uczuciu absolutnej zgody z samą sobą.

Kurs składa się z nagrania autohipnotycznego i workbooka, stworzonego przez certyfikowaną hipnoterapeutkę należącą do European Society of Hypnosis.

Możesz zdecydować się TERAZ lub znowu odłożyć siebie na później.

Kilka słów o mnie

 • Absolwentka WSP ZNP o specjalizacji – Edukacja Zdrowotna i Terapia Uzależnień
 • Członkini European Society of Hypnosis
 • Absolwentka Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii
 • Terapeutka w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach (w trakcie certyfikacji)
 • Jedyna w Polsce psychodietetyczka stosująca hipnoterapię

Bardziej prywatnie?

Pochodzę z dysfunkcyjnej rodziny i już nie czuję się z tego powodu gorsza. W wieku nastoletnim popełniłam wszystkie najgorsze błędy i już nie wstydzę się do tego przyznać.

Dzisiaj jestem szczęśliwą mamą 3ki dzieci, kobietą spełnioną w relacji z ukochanym, osobą rozwijającą się zawodowo i robiącą to co kocham. Jak do tego doszłam? Poza tym, że przeszłam zarówno w drodze zawodowej jak i prywatnej przez wszystkie możliwe metody terapeutyczne to „złamałam kod”. Po latach stosowania psychoterapii, odkryłam pracę na najgłębszych poziomach osobowości – HIPNOTERAPIĘ. Dzisiaj WIEM, ze jest to najskuteczniejsza, najtrwalsza i najszybsza droga do takiego życia, o jakim od zawsze marzyłam. Dzisiaj wiem, że dobrze poprowadzona, autoterapia może być równie skuteczna –

jeśli tylko się na to zdecydujesz.