START

HIPNOwaga

WIEDZA, PRAKTYKA, EMPATIA, UNIKALNOŚĆ

Bardzo się cieszę, że pojawiła się w Tobie gotowość do zmiany.

Jestem pewna, że będę mogła Ci pomóc

hipnoterapia

Hipnoterapia to terapia odbywająca się w transie hipnotycznym. Dzięki temu możesz wejść w swój podświadomy umysł i dokonać potrzebnych Ci zmian. Jest to najpotężniejsza metoda terapeutyczna, skupiająca całą paletę wiedzy i mądrości psychologicznej. Nie ma drugiego tak nowoczesnego narzędzia, które dawałoby tyle możliwości twórczego wykorzystania potencjału Twojego umysłu. 

Zazwyczaj wystarczy 5 sesji, aby rozwiązać Twój problem.

W czym możesz uzyskać wsparcie?

Bezpieczne i trwałe odchudzanie

Zaburzenia odżywiania, anoreksja, bulimia.

DDA
Dorosłe Dzieci Alkoholików

DDD
Dorosłe Dzieci z rodzin Dysfunkcyjnych

problemy w związkach
i relacjach

terapia
traumy

FOBIE

hipnoterapia

Hipnoterapia to terapia odbywająca się w transie hipnotycznym. Dzięki temu możesz wejść w swój podświadomy umysł i dokonać potrzebnych Ci zmian. Jest to najpotężniejsza metoda terapeutyczna, skupiająca całą paletę wiedzy i mądrości psychologicznej. Nie ma drugiej takiej drogi, która dawałaby tyle możliwości twórczego wykorzystania potencjału Twojego umysłu. 

Zazwyczaj wystarczy 5 sesji, aby rozwiązać Twój problem.

korzyści z hipnoterapii

N

HIPNOTERAPIA DZIAŁA SZYBKO

W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod terapeutycznych, hipnoterapia działa szybko. Koncentruje się na przyczynie problemu. Zazwyczaj wystarcza 4-5 sesji, aby rozwiązać Twój problem.

N

HIPNOTERAPIA JEST SKUTECZNA

W trakcie procesu otrzymujesz bezpośredni dostęp do nieświadomych przyczyn problemu (trudnych emocji, niesprzyjających schematów, myśli automatycznych, hamujących przekonań, starych doświadczeń) i masz szansę skutecznie je modyfikować

N

HIPNOTERAPIA ELASTYCZNIE DOSTOSOWANA JEST DO TWOICH POTRZEB

Każda sesja jest dopasowana indywidualnie do potrzeb i możliwości klienta. Pozwala to na uzyskanie optymalnych rezultatów, w Twoim życiu.

N

HIPNOTERAPIA JEST PROSTA

Jest to najszybsza forma terapii, bo w hipnozie uśpiona zostaje krytyczna i oceniająca część Twojej umysłu. Zamiany zachodzą więc bez wysiłku.

korzyści z hipnoterapii

N

HIPNOTERAPIA DZIAŁA SZYBKO

W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod terapeutycznych, hipnoterapia działa szybko. Koncentruje się na przyczynie problemu. Zazwyczaj wystarcza 4-5 sesji, aby rozwiązać Twój problem.

N

HIPNOTERAPIA JEST SKUTECZNA

W trakcie procesu otrzymujesz bezpośredni dostęp do nieświadomych przyczyn problemu (trudnych emocji, niesprzyjających schematów, myśli automatycznych, hamujących przekonań, starych doświadczeń) i masz szansę skutecznie je modyfikować

N

HIPNOTERAPIA ELASTYCZNIE DOSTOSOWANA JEST DO TWOICH POTRZEB

Każda sesja jest dopasowana indywidualnie do potrzeb i możliwości klienta. Pozwala to na uzyskanie optymalnych rezultatów, w Twoim życiu.

N

HIPNOTERAPIA JEST PROSTA

Jest to najszybsza forma terapii, bo w hipnozie uśpiona zostaje krytyczna i oceniająca część Twojej umysłu. Zamiany zachodzą więc bez tradycyjnego wysiłku potrzebnego do zmiany nawyków.

Mam na imię Kamila i jestem certyfikowaną hipnoterapeutką.

  • Absolwentka WSP ZNP o specjalizacji – Edukacja Zdrowotna i Terapia Uzależnień
  • Członkini European Society of Hypnosis
  • Psychoterapeutka w nurcie TSR – I stopień
  • Absolwentka Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii
  • Practitioner Hipnotic Gastric Band
  • Hipnoterapeutka polecana przez czasopismo „Charaktery”
  • Jedyna w Polsce psychodietetyczka stosująca hipnoterąpię

Uwielbiam szybkie, konkretne i trwałe rozwiązania. Dlatego jako narzędzie pracy wybrałam hipnoterapię. W swoim warsztacie stawiam na sprawdzone naukowo metody, dlatego łączę elementy tradycyjnej psychoterapii z metodami hipnotycznymi.

Twoje i moje życie bogate jest w różnorodne doświadczenia. Nie zawsze wszystkie są przyjemne, ale wszystkie mogą być budujące. Moja droga od zawsze przepełniona była psychologią i psychoterapią. Zaczęłam od własnego zdrowienia i budowania siły wewnętrznej a dotarłam do wspomagania w rozwoju innych ludzi, takich jak Ty.

Rekomendacje

W czasie procesu z hipnoodchudzania dokonałam pierwszych i najpotrzebniejszych zmian w moim myśleniu:
– nauczyłam się bez wstydu rozmawiać o sobie i swoim ciele
– oswoiłam wszelkie traumy
– zaakceptowałam i polubiłam samą siebie
– zrozumiałam, że mój głód nie jest związany z dietą, ale emocjami jakie przeżywam
Proces pełen jesy głębokiej przemiany, która dokonuje się za sprawą wiedzy i doświadczenia prowadzącej 🙂

Katarzyna Ołdziejewska

Na spotkanie z Kamilą byłam sceptyczna choć otwarta. Chciałam pozbyć się blokad, które mnie hamowały przed pokochaniem siebie, a w konsekwencji schudnąć. Nauczyłam się, że emocje można obserwować i je zmieniać na pozytywne. W czasie procesu widziałam wiele rzeczy, a Kamila pomogła mi je zrozumieć i nie brać wszystkiego do siebie. Po drodze wyszło kilka innych spraw, które wpływały na moje samopoczucie. Kamila pomogła mi to puścić i rozpuścić. Uspokoiłam się, inaczej myślę, nie biorę pewnych rzeczy do siebie i dzięki temu jestem w stanie zapanować nad objadaniem się. Ćwiczę dzięki hipnozie dwa razy w tygodniu. Czuję się lepiej i myśle inaczej – bardziej pozytywnie. Kamila jest spokojna, choć w jej głosie jest stanowczość. No i co najważniejsze jej doświadczenie daje wspaniałe efekty. Dziękuję i polecam.

Ania Reszczyńska

W związku z różnymi problemami, postanowiłam spróbować pracy nad sobą w hipnozie. Kamila prowadziła spotkania w bardzo przemyślany i konsekwentny sposób. Pozwoliła zapoznać się i oswoić z pracą w hipnozie. Ponieważ już w czasie pierwszej sesji okazała się być osobą ciepłą i wspierającą, nie odczuwałam oporów przed otworzeniem się w hipnozie, w celu przepracowania różnych kwestii. Jest szczera, otwarta, zdecydowana, a jednocześnie nie narzuca niczego. Pozwala na odkrycie problemów i jednocześnie przepracować je. Dzięki tym spotkaniom udało mi się spojrzeć na różne kwestie z innej perspektywy uporządkować pewne sprawy i wprowadzić kilka zmian w sobie i wokól siebie. Mam nadzieję, że to dopiero początek tych dobrych zmian. Bez wahania będę polecać Kamilę jako terapeutkę. Dziękuję Ci bardzo!

Monika Tomala

Pierwsze spotkanie hipnoterapii dało bardzo fajny efekt. Przestałam jeść za dużo i mam mniejszy pociąg do słodyczy.
Drugie spotkanie spowodowało, że przestałam je jeść całkowicie. Zaczęłam się dobrze odżywiać. Dziewczyny to działa. Nie wiem jak dalej i co będzie, ale narazie działa i jestem dobrej myśli. Spokojniejsza bez potrzeby zapychania się bo wcale przecież człowiek nie jest głodny. Smaki, jedzenie pociesza mnie życie jest krótkie i coś mi się też należy, a dobra czekolada wieczorem otulała mnie jak kocyk. Macie tak?To nie jest zdrowe i robimy to sobie sami. Jak ktoś zajada stres jak ja wieczorami to polecam całym sercem psychoterapie u Kamili Grzypek. To osoba której ja zaufałam i jestem bardzo zadowolona.
Mamy spotkania online i ja już przez dwa tygodnie jem zdrowiej, czuje się spokojniej i schudłam z 67.6 do 65.3. Jem mniej i jest mi z tym dobrze. Czuje się lepiej, zdrowiej.

Ewelina Kukowka

Pani Kamila Grzypek jest przesympatyczną osobą. Bezzwłocznie, w miarę możliwości odpowiada na wysyłane do Niej wiadomości lub zapytania. W kontakcie online budzi zaufanie klienta, przez co łatwiej jest pracować nad tym, co stanowi dla nas problem. Jestem po pierwszym spotkaniu i już zauważyłam, iż mój niepokój i napięcie znacznie się zmniejszyły, a pewność siebie i poczucie bycia „godną i zasługującą” zaczęło wracać na właściwe tory. Myślę, że warto próbować różnych form wspierania i pomocy sobie samej. Polecam!

Justyna Sumczyńska

Kamila jest bardzo rzetelna, obiektywna i doskonale słucha drugiej osoby. Już po pierwszym spotkaniu czuć ogromną ulgę i spokój. Polecam zwłaszcza osobom, które decydują się na pierwszy raz doświadczyć hipnoterapii.

Martyna Dąbrowska

blog

Hipnotic Gastric Band

Pożegnaj się z modnymi dietami Hipnotyczna opaska żołądkowa jako skuteczna i trwała metoda odchudzania  Od wielu lat, ludzie na całym świecie walczą z nadwagą i otyłością. Wyzwania te prowadzą do...

JAK SIĘ TWORZĄ PRZEKONANIA?

JAK SIĘ TWORZĄ PRZEKONANIA?

Często jest tak, że chcemy aby coś się zmieniło w naszym życiu. Chcemy mieć więcej pieniędzy, odnależć prawdziwych przyjaciół, spotkać wielką miłość, przeżyć piękną przygodę. Jednak tak się nie...

Czujesz gotowość na zmianę?