Zacznij od relacji z samą sobą
 • Spirala: dieta – obżarstwo – dieta już długo kręci się w Twoim życiu?
 • A może jesteś na nieustannej diecie, której rezultatów nie widzisz?
 • Waga i jedzenie stały się obsesją?
 • Po zjedzeniu czekoladki / frytek / chipsów / chleba z masłem najpierw czujesz ulgę, a potem wyrzuty sumienia?
KIEDY W KOŃCU ZROZUMIESZ, ŻE PROBLEM OBJADANIA SIĘ NIE TYLE LEŻY W _TYM_ CO JESZ, ALE _DLACZEGO_ ?..
Jak chcesz schudnąć, skoro jedzenie koi Twój ból, zabija nudę, pozwala uspokoić nerwy i niepokój, wywołuje relaks, szczęście i ekscytację?

Jako certyfikowana hipnoterapeutka, psychodietetyczka i terapeutka uzależnień powiem ci, że w ten sposób Ci się nie uda!

NAJPIERW MUSISZ NAPRAWIĆ RELACJĘ Z SAMĄ SOBĄ

DZIĘKI KURSOWI:

 • przestaniesz od siebie uciekać – w jedzenie, pracę i toksyczne relacje
 • przestaniesz uzależniać swoje poczucie własnej wartości od tego co o Tobie pomyślą inni
 • przestaniesz truć swoje ciało niezdrowym jedzeniem
 • zaczniesz szanować siebie
 • znajdziesz głęboką i trwałą motywację do tego, aby w końcu odżywiać się z miłością

Praca z kursem nie zajmie Ci więcej niż 35 minut dziennie. Na dodatek nie spędzisz go na myśleniu o swoich niedoskonałościach, ale ponad 28 minut dziennie będziesz mogła  spędzać w głębokim relaksie i uczuciu absolutnej zgody z samą sobą.

Na dodatek ten kurs jest najkrótszym kursem świata! Może taki być ponieważ składa się z absolutnie najskuteczniejszych technik pracy:

 1. Nagranie hipnotyczne programujące Twoją podświadomość. Przekonania jakie nosisz w swojej podświadomości rządzą w Twoim życiu w 95%. Trudno więc myśleć o jakiejkolwiek zmianie bez uprzedniej zmiany tych przekonań.
 2. Ćwiczenie praktyczne oparte na programowaniu podświadomości

Ilość kursów dostępna w tej cenie.

Nazywam się Kamila Grzypek. Na co dzień prowadzę sesje hipnoterapeutyczne oraz szkolenia z zakresu tego co kryje się w najgłębszych częściach naszej świadomości. Podczas setek sesji indywidualnych odkryłam, że wiele nas różni, ale jeszcze więcej łączy. Mamy wszyscy te same emocje i powiązane z nimi myśli, wszyscy mamy za sobą różne doświadczenia – niektóre są budujące a inne sabotujące naszą wartość.

Zauważyłam, że u podstawy problemów z którymi spotykam się w gabinecie leży brak miłości do samej siebie. Tylko zazwyczaj nie wiemy jak rozpocząć drogę do miłości własnej. A jeśli czegoś nie wiemy, to od tego uciekamy i nawet nie zastanawiamy się, jaki to może mieć negatywny wpływ na życie.

Dlatego też stworzyłam, absolutnie najkrótszy, kurs mający na celu zbudowanie najważniejszej relacji w Twoim życiu – relacji z samą sobą.